Menu

Dzielimy się wiedzą i informujemy o projekcie.

26 marca, 2023 - Ja w Europie - marzenia się spełniają
Dzielimy się wiedzą i informujemy o projekcie.

8. Upowszechnialiśmy informacje na temat realizacji projektu ERASMUS+ pt. Ja w Europie – marzenia się spełniają w czasie wizyty Szkoły Podstawowej Nr 3 w Krośnie w ramach Akademii Młodego Zawodowca.

 

7.Upowszechnialiśmy informacje na temat realizacji projektu ERASMUS+ pt. Ja w Europie – marzenia się spełniają w czasie spotkania z rodzicami na wywiadówce – młodzieży szkolnej, rodzicom i nauczycielom.

6.  Dzielenie się wiedzą na konferencji  na temat realizacji projektu ERASMUS+ pt. Ja w Europie – marzenia się spełniają – System Edukacji w Hiszpanii.

5. Dzielenie się wiedzą w zespole gastronomicznym na temat realizacji projektu ERASMUS+ pt. Ja w Europie – marzenia się spełniają

4. Upowszechnialiśmy informacje na temat realizacji projektu ERASMUS+ pt. Ja w Europie – marzenia się spełniają w czasie zakończenia Roku Szkolnego 2022/23 – młodzieży szkolnej, rodzicom i nauczycielom.

3. Upowszechnialiśmy informacje na temat realizacji projektu ERASMUS+ pt. Ja w Europie – marzenia się spełniają w czasie Eventu Młodych Przedsiębiorców – wizyta uczniów szkół podstawowych w naszej szkole.

2. Upowszechnialiśmy informacje na temat realizacji projektu ERASMUS+ pt. Ja w Europie – marzenia się spełniają w czasie Giełdy szkół organizowanej dla okolicznych szkół podstawowych w Wiśniowej.

 

1. Dzieliliśmy się wrażeniami z mobilności w Sevilli z grup uczniów ze szkół podstawowych w czasie organizowanego w szkole Turnieju piłki

nożnej dla uczniów szkół podstawowych.